rok 2019

28.08.2020
  • Rok jsme již tradičně zahájili pořádáním Hasičského plesu
  • Který byl následován tradiční akcí zvanou "VOSTATKE", které jsou zachyceny v této fotogalerii.
  • Jarní činnost pokračovala uspořádání také již tradičním sletem čarodějnic. odkaz

• Také jsme se znovu zhostili uspořádání okrskového kola v požárním útoku. Letos sice s menší účastí, o to větší sportovní výkony byly k vidění.
  1. místo - Lesonice s časem 24,27 sec.
  2. místo - Rybníky s časem 25,31 sec.
  3. místo - Vémyslice s časem 25,46 sec.
  4. místo - Tulešice s časem 29,98 sec.
  5. místo - Dobelice

V tomto odkaze najdete fotogalerii z této akce!

• Nejen kulturní akce, ale také různé brigády a jiné pomoci obci a našim spoluobčanům jsou naší činností. Letní měsíce jsme tak strávili budováním dopravního hřiště v areálu mateřské školy.

• Odpočinout jsme si odběhli na noční soutěž v požárním útoku ke kolegům z SDH Rakšice. S časem 30,24 jsme se umístili na krásném posledním místě. Částečně se můžeme vymlouvat, že nás zklamala technika - konkrétně špatně těsnící savice. To mělo za důsledek špatné sání stříkačky a tím pádem slabý výkon / pomalé tlačení vody směrem k terčům.

• Koncem léta jsme pak uspořádali další tradiční akci, a to ochutnávky piv. Než nějaké opisování průběhu akce, raději se podívejte na fotogalerii na našem facebooku zde.
  • Začátkem podzimu jsme se podíleli na pořádání vyhlášené pěvecké soutěže Lyra! Na našich bedrech bylo zajisti občerstvení jak pro soutěžící, tak pro diváky. Celá akce byla zakončena večerním koncertem loňských vítězů.
  • Dále jsme společně s obcí Rybníky uspořádali rybářské závody na našem rybníku. O úlovky nouze nebyla a o zábavu také ne.
  • Na konci roku se naši kolegové a kamarádi z Rakšic rozhodli pro "Rakšické pochod" s cílem u nás, kde jsme jim připravili teplé občerstvení.