rok 2020

28.08.2020
  • Jako každý rok, tak i letos byl první akcí, kterou jsme nemohli vypustit, tradiční Hasičský ples. Velice nás těší, že rok od roku stoupá počet návštěvníků. A to je v podstatě jediná podpora, kterou nám můžete vyjádřit.

• Také jsme obstarali vypouštění návesního rybníka, který čeká rozsáhlá rekonstrukce.
pochmourný pohled na vypouštějící se rybníky

• Začátkem léta jsme pak společně s obcí Rybníky uspořádali rovnou dvě akce! První byla zaměřená především na děti. Pod názvem rodinný den bylo nachystáno aktivní odpoledně pro děti - různé soutěže, atrakce a spoustu dalšího. Aby to rodičům nebylo líto, o dva týdny později byla připravena akce i pro ně. A to - posezení s cimbálkou. Jinak krásný večer zkazilo počasí. S deštěm přichází ochlazení ať chcete nebo ne a s tím se nedá nic dělat. I tak si to však všichni řádně užili!

• Ke konci srpna následovala další akce, především určena pro dospěláky. Jednalo se o pivní slavnosti. Bohužel nás opět zradilo počasí. Na ochutnání jsme měli nachystáno hned několik zajímavých druhů piva a i k zakousnutí byly připraveny lahodné pochutiny. Nižší návštěvu umocnila přicházející bouře s následnou průtrží mračen. Později večer se však počasí umoudřilo a mohlo se vychutnávat plnými doušky.